Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
18.01.2018 04:17 - Bezkonkurencyjny trend Barcelona stworzy nowy rekord w La Liga
Автор: strojpilkarski201617 Категория: Спорт
Прочетен: 125 Коментари: 0 Гласове:
0

Niedawno w La Liga 19 rundzie gry, Barcelona w walce na wyjeździe z wynikiem 4: 2 skutecznych przeciwnikуw odwrуcenia, pokonał Real Sociedad de Fъtbol. Pozdrуwcie drużynę, kibice Koszulki piłkarskie dla dzieci są bardzo podekscytowani! Obecnie 16 zwycięstw 3 Ping zdobywa 51 punktуw, ktуre Barcelona ma być na szczycie listy. Barcelona jest więc jedyną drużyną w pięciu ligach sezonu, ktуra utrzymuje rekord niepokonany. Warto nadmienić, że jeśli Barcelona będzie kontynuowała obecny moment, to pod koniec sezonu zespуł prawdopodobnie stworzy nowy rekord punktуw ligowych w La Liga.

Barcelona przegrała 2 bramki w pierwszej połowie meczu z Realem Sociedad de Fъtbol. Tak jak wszyscy sądzili, że Barcelona powtуrzy porażkę z ostatnich 10 lat na stadionie Anoeta w Barcelonie, zawodnik Josй Paulo Bezerra Maciel Jъnior poprowadził ostry kontratak. Josй Paulo Bezerra Maciel Jъnior w pierwszej połowie bramki pozwolił Barcelonie ustabilizować wynik. W drugiej połowie meczu Luis Alberto Suarez, a także Lionel Messi rzut wolny bezpośrednio strzelił, w końcu Barcelona jest 4: 2 wynik zamknięty na zwycięstwo. To zdecydowanie wspaniała i ekscytująca gra dla Koszulki piłkarskie dla dzieci Barcelona fanуw.

Teraz stabilność Barcelona sprawia, że ​​przeciwnicy czują presję. Lionel Messi i Luis Alberto Suarez stały strumień bramek. Josй Paulo Bezerra Maciel Jъnior zawsze ma poczucie węchu, aby strzelać gole. Gra Marca-Andrй ter Stegena jest bardzo stabilna. Nawet bez Samuela Umtiti Thomas Vermaelen może przejąć jego rolę w dowolnym momencie i grać na wysokim poziomie umiejętności. Barcelona w pierwszej połowie gry, zdobyła 16 zwycięstw 3 płaskie niepokonane płyty, zdobyła 51 punktуw. Jeśli Barcelona miałby taką samą płytę w drugiej połowie ligi, Barcelona uzyskałaby 102 punkty i stworzyła nowy rekord w La Liga. Jeśli chodzi o dalsze informacje o konkurencji, nasza strona internetowa będzie aktualizowana w tym samym czasie, a dla Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem fanуw, aby zapewnić kupowanie usług online, skorzystaj z kodu rabatowego, otrzymasz najniższą cenę za swуj produkt. Kliknij łącze, aby wyświetlić szczegуły.