Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
11.12.2017 04:37 - Sytuacja gracza centralnego Real Madrid nie jest optymistyczna
Автор: strojpilkarski201617 Категория: Спорт
Прочетен: 106 Коментари: 0 Гласове:
0

W finałowej rundzie sezonu 2017/18 grupa Ligi Mistrzуw, dom Real Madrid 3-2 Lectra Borussia Dortmund. Wierne noszenie Koszulki piłkarskie dla dzieci małych fanуw jest bardzo aktywne. W tym meczu, zawodnik klubu Real Madrid, Borja Mayoral, ma plony, strzelił 3 gole w ostatnich 2 meczach, a wydajność jest znakomita. Jednak w prawdziwym Madrycie ta gra ma rуwnież złe wieści, głуwny obrońca Raphaлl Varane odszedł z boiska, w połączeniu z zawieszeniem Sergio Ramosa, prawdziwego Madrytu w tę weekendową ligę, stanie przed dylematem braku graczy zhongwei.

W meczu z Borussią Dortmund Borja Mayoral ponownie startuje. Na początku pierwszych 8 minut odniуsł sukces, zdobywając osobistą bramkę dla pierwszych mistrzуw League. Zwolennicy Tanie Koszulka Real Madrid dla dzieci na boisku smyczy dla niego. Po meczu Borja Mayoral rуwnież wielokrotnie dawała dobrą szansę na zdobycie bramki, niestety nie udało jej się ponownie pokonać celu. Dobry stan gry Borja Mayoral może rуwnież sprawić, że Karim Benzema będzie się trochę denerwować, choć Borja Mayoral może nie być w stanie wstrząsnąć swoją głуwną pozycją, ale ten drugi strzelił tylko 2 gole w tym sezonie, sytuacja jest bardzo kłopotliwa.

Ponadto Real Madrid ma złą wiadomość w tej grze. W pierwszej połowie 37 minut francuski obrońca Raphaлl Varane został ranny pod nieobecność rywala i poprosił o opuszczenie boiska. Wygląda na to, że szkoda nie jest lekka. Kapitan Real Madrid Sergio Ramos w meczu z Bilbao Athletic Club, sędzia pokazał czerwoną kartkę wysłaną z areny. Raphaлl Varane, dwуch prawdziwych obrońcуw z Madrytu, nie będzie mуgł zagrać w lidze w ten weekend. W tym czasie Zidane może wysłać tylko środkową kombinację obrońcy Nacho Fernбndeza i Jesъs Vallejo Lбzaro. Jednocześnie szuka koszulek piłkarskich, w tym Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem dla przyjaciуł, możesz kliknąć link, aby kupić towary online na naszej stronie internetowej, co jest jednym z wyborуw jako prezent na Boże Narodzenie. Dostępne są zniżki.